Dlaczego faceci kochają gadżety? | #Niebezpieczny Content

Przeczytajcie krótką historię, która mogła przytrafić się każdemu… Historia, która dokładnie wyjaśnia dlaczego faceci kochają gadżety. Zapnijcie pasy. Zapraszam na NIEBEZPIECZNY CONTENT!

Uwaga! Niewłaściwe stosowanie wpisów z serii #Niebezpieczny Content może zagrażać Twojemu życiu i zdrowiu oraz wywołać efekty nieporządane takie jak bóle lędźwiowe, pieczenie, swędzenie i bezsenność. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem, farmaceutą i psychoterapeutą.

Te wszystkie specjalne urządzenia, których faceci ciągle poszukują i na które wydają tyle pieniędzy, są stworzone dla naszego bezpieczeństwa.

Wszystkie śrubokręty, piloty i kalkulatoro-podobne sprzęty są gromadzone po to, aby zdać test w chwili próby.

Jest poniedziałek. Krzątanina w pracy, ludzie jeszcze zaspani, snują się niepewnie między biurkami. Nagle słychać dźwięk metalu uderzającego o posadzkę! To Kasia w jakiś – znany tylko sobie – sposób oderwała nogę od biurka, przy którym pracuje.

Wszyscy patrzą po sobie w przerażeniu. Wybucha panika! Nigdy nie chcieliście, aby to przydarzyło się właśnie Wam!

To jest twoja szansa gadżeciarzu. To jest chwila, na którą czekałeś. To właśnie do tego momentu przygotowywałeś się latami, filtrując internet w poszukiwaniu coraz bardziej wymyślnych gadżetów. W głębi serca czułeś, że “Beata to może się przydać” – to słowa, które Twoja żona słyszała nie na darmo. Teraz stajesz w obliczu zagłady Twoich współpracowników, odsuwasz krzesło i jak najwyższej rangi dowódca, oznajmiasz z opanowaniem – spokojnie, wszystko pod kontrolą.

Ludzie zamilkli, patrząc na Ciebie z nadzieją i zadając sobie w duchu pytanie “Czy to ptak? Czy to samolot?” – nie! To właśnie Ty, czyli Superman na miarę swoich czasów.

Odblokowujesz ukryty przycisk w swoim laptopie. Klik! Wysuwa się mała karta wyposażona we wszystkie możliwe rozmiary kluczy i śrubokrętów. Tu znajduje się także Twoja zdecydowana odpowiedź na niebezpieczeństwo nienaprawionej nogi od stołu!

Nie tracisz czasu. Wykonujesz dwa zwinne susy, doskakując do stołu. Rozpoczynasz operację. W Twojej głowie słychać motyw z Mission Impossible… Tom Cruise pokazał Ci jak zachować zimną krew w takich sytuacjach.

Współpracownicy czekają w niepewności. Jaki będzie finał?! Motyw z Mission Impossible zmienia się na Final Countdown.

Ty jednak nieustraszony, już znasz odpowiedź. Hasta la vista baby!

Noga przykręcona.

Pozamiatane.

Kobiety rzucają Ci się na szyję i proszą, abyś pobłogosławił ich potomstwo! Faceci składają w ofierze cielca na Twoją cześć, wszyscy biją brawo, patrząc na Ciebie jak stoisz w świetle glorii. Zwycięski orszak zmierza w Twoim kierunku, aby wręczyć Ci flagę Polski w białych rękawiczkach! Młodzież ustawia się do hymnu, sztandar szkoły WPROWADZIĆ!

Ty zarzucasz zawadiacko marynarkę przez ramię i przemierzasz zwycięski kordon jak Mojżesz Morze Czerwone.

Kolejny raz ocaliłeś ludzkość. Kolejne niebezpieczeństwo zażegnane.

Jeszcze jedno biurko ocalone na tej planecie.

Ty jednak wiesz, że to jeszcze nie koniec. W Twoim bagażniku, plecaku, portfelu, ukrytej w spodniach kieszonce czekają jeszcze setki innych gadżetów, które mają swoją rolę do odegrania, kiedy przyjdzie właściwy czas.

Kiedy kolejny raz, świat będzie potrzebował bohatera…

Oto dlaczego faceci kochają gadżety

Komentarz:

Syndrom gadżeciarskiego zbieractwa wynika z przyczyn ewolucyjnych. Biegając po lesie z włócznią, nigdy nie wiedziałeś czy za drzewem nie czai się tygrys. Zawsze musiałeś być przygotowany na niebezpieczeństwo. Musiałeś chronić swój gatunek i wymyślałeś coraz to wymyślniejsze przedmioty, które miały służyć temu celowi. Dzisiaj już nie musimy uganiać się za bizonami z dzidą, ale dalej mamy zakodowane w głowie, żeby chronić nasz gatunek. Dlatego też – drogie panie – wasi mężowie nie obwieszają się gadżetami na darmo tylko po to, żeby zapewnić Wam bezpieczeństwo…

#niebezpiecznycontent

Lubisz #niebezpieczny content?

Zobacz na przykład wpis o krótkiej historii upadku rozwoju osobistego

oraz

Przeczytaj o ludziach, mających problem na każde rozwiązanie

5 komentarzy do “Dlaczego faceci kochają gadżety? | #Niebezpieczny Content”

  1. Bardzo ciekawe spojrzenie na tę sprawę 😀 W moim przypadku powoli już to skłania się w kierunku uzależnienia gdy widzę nowe gamingowe gadżety 😀 ale co będę sobie żałował! Jeśli miałbyś ochotę zapraszam też do mnie http://sitemag.pl/ Również trochę technologii się znajdzie ^^

    Odpowiedz
  2. Ale masz dobry styl pisania, świetnie, że znalazłam twojego bloga! 😉

    Również jestem gadżeciarą, ale w bardziej damskiej wersji. Do sprawdzenia social mediów chętnie pożyczę tablet w różowym etui, zawsze mam pilnik do paznokci w razie otwartego złamania, tysiąc kabli do kradzieży prądu i scyzoryk do zabijania. Tylko ciężko się biega z taką trzytonową torebką…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz