Przedostatnie podsumowanie 2017 roku

Niczego nie żałuję. Pod koniec roku mogę sobie myśleć o setkach projektów, których nie zrealizowałem, tysiącach, które rozpocząłem, ale nie dokończyłem i milionach, o których tylko pomyślałem.

Ale niczego nie żałuję.

Przetrwały te projekty, które powinny przetrwać. Skoro je kontynuuję, to są dla mnie na tyle ważne, żeby je realizować.

Projektem na pierwszym miejscu jest stacja “O lądowaniu człowieka na Ziemi” czyli www.erwingalan.pl

Nie sądziłem, że dam radę pisać regularnie. Wiecie, ile godzin trzeba siedzieć, żeby skleić kilka zdań, które mają sens? No to powiem Wam, że mój artykuł powstaje od 2 do 14 godzin. Nie liczę tutaj notowania moich obserwacji, pomysłów, przeczytanych książek, obejrzanych filmów, odbytych rozmów i tego wszystkiego, co składa się na to, że siadam do biurka i przez te 2 godziny piszę. Pomimo wysiłku, który wkładam w to pisanie i pieniędzy, których nie zarobiłem, uważam, że warto. Myślałem nawet, że ludzie nie czytają blogów, bo im się nie chce. Co prawda – część tylko skanuje, ale większość z ludzi czyta od deski do deski.

Maile, które od Was otrzymuję, komentarze, rozmowy, smsy, prywatne wiadomości znaczą dla mnie bardzo wiele. Cieszę się, że są osoby, które otrzymały ode mnie tych kilka słów, na które czekały bardzo długo. Cieszę się, że to doceniliście.

Podcasty

To projekt sprzężony z blogiem. Nagrałem 3 odcinki podcastu pt. Posłuchajki. Takie psychologiczno – egzystencjalne etiudy. Tak. Nazwałbym to etiudą. Zamierzam kontynuować projekt podcastów, bo wiem, że są wśród Was słuchacze. W przyszłym roku powstanie seria podcastów i wprowadzę ją do Itunes. Ale na razie nie zdradzam tytułów. Dla słuchowców przygotowuję zupełnie wyjątkowe treści.

U Kawiarza

Marka Kawowa, którą wymyśliliśmy i zbudowaliśmy ze znajomymi. Projekt, który zrodził się z autentycznej pasji do kawy i hardkorowej wytrwałości w biznesie każdego z nas. Nieprzespane noce na imprezach, wyrzucone szkice do kosza, tysiące litrów i wody i mleka, tysiące kilogramów ziarna, które przeszło przez nasze palce. Dzisiaj patrzę na każdą z etykiet u Kawiarza i widzę tam historię. Widzę tam każdego z nas i jestem po prostu dumny. Kawiar jest w coraz większej ilości punktów na Lubelszczyźnie. W przyszłym roku chciałbym, żeby był w Waszym mieście.

Zobacz więcej na ten temat tutaj: u Kawiarza – szkoda życia na marną kawę – pij porządną

Zawodowo

W Alento rozpoczęliśmy 7. rok działalności. Cieszę się, że pracuję w prawdziwej agencji kreatywnej, w której mamy doskonałą ekipę. Mamy artystów i specjalistów. To zaszczyt z nimi pracować. Każdemu życzę tak twórczej pracy. Przenieśliśmy się do nowego biura, które jeszcze bardziej pobudza nasze kreatywne myślenie.

Muzycznie

Po 3 latach zagrałem pierwszy raz przed większą widownią. To był koncert kolęd. Razem z Karolem zagraliśmy 2 kolędy. W jednej miałem nawet partię wokalną. To było dla mnie wyzwanie, bo zawsze się wstydziłem tego, jak śpiewam.

Poprowadziłem kurs gry na ukulele, a to dowód:

Społecznościowo

Założyłem fanpage “O lądowaniu człowieka na Ziemi”.

Rozwijam konto na instagramie @erwingalan

Stworzyłem grupę na facebooku: Minimaliści

Wszystko idzie w dobrym kierunku i są tam wspaniali ludzie.\

Z nutką humoru

Napisałem wiersz, do którego ilustrację zrobił Karol Dobrowolski

“Zawsze obczajałem Cię na fejsie”

zawsze obczajałem Cię na fejsie

Dzięki!

1 komentarz do “Przedostatnie podsumowanie 2017 roku”

Możliwość komentowania została wyłączona.