3 zaskakujące techniki budowania marki osobistej

Uczyniłem poradnik. Ale nie mógł to być taki zwykły poradnik. W internecie znajdziesz te same, powtarzające się slogany “bądź w social media”, “rób live’y”, “jedź na konferencje”. Tyle, że niewielu ludzi zna tajniki, którymi posługują się najwięksi specjaliści od budowania wizerunku… Dlaczego? Bo ta wiedza nie jest dostępna dla każdego.

W poradniku “3 zaskakujące techniki budowania marki osobistej” umieściłem jedne z ciekawszych sposobów na zbudowanie dobrej i skutecznej reputacji.

Dlaczego nie znajdziesz tych technik w internecie?

W dzisiejszych czasach bardzo łatwo o dostęp do “średniej” lub “dyskusyjnej” jakości wiedzy. Internet zalewają kopiowane jeden od drugiego triki i darmowe porady. Darmowe porady są darmowe, bo są mało wartościowe. Za mój poradnik płaci się czasem, ale i swoją uwagą. Myślę, że to dosyć wysoka, ale i adekwatna cena. Prawdziwe poradniki i naprawdę wartościowe techniki są trudno dostępne dla zwykłego człowieka. Zajmują się tym bowiem specjaliści w dziedzinie psychologii, profilowania, czy socjologii lub politologii. Korzystają z dorobku wielu lat badań i rozwoju nauki.

Czego dowiesz się z poradnika

Dzisiaj daję Ci możliwość, żeby być jeden krok przed “specami” internetu i łyknąć prawdziwej wiedzy. Gwarantuję jakość materiału, który znajduje się w poradniku. Dowiesz się między innymi na co zwracać uwagę, żeby wywoływać określone emocje u innych ludzi. Możesz robić setki lajwów na Facebooku, ale jeśli nie wykorzystasz wiedzy o neuronach lustrzanych (którą opisuję w poradniku), to daremne Twoje wysiłki.

Dowiesz się także co ma wspólnego neandertalczyk, który ginie w szczękach krokodyla z influencerem, który mówi o swoich życiowych porażkach.

Uchylę Ci także rąbka tajemnicy związanej z budowaniem relacji opartych o pomaganie. Czy pomaganiem można zbudować markę osobistą? Jeśli tak, to jak to zrobić, żeby dynamicznie rozwijać świadomość swojego personal brandu w głowach innych ludzi.

Zapraszam Cię do tej przygody, bo jestem przekonany, że Twoje podejście do marketingu, a w szczególności do budowania marki osobistej, po tej lekturze już nigdy nie będzie takie samo.

POBIERZ TUTAJ (jeszcze nie pobierzesz, bo strona w trakcie budowy)

Dodaj komentarz